10 инчен автомобил фан - Кина Абд Индустриски

производи

10 инчен фан автомобил

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: TT / LC / Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  CF114

  Опис

  10 инчен 60 скари половина стража автомобил вентилатор (chromeplated или пластични спреј).

  Половина затворен метал стража (дијаметар: 275mm).

  Осцилирачки, 10 инчи вентилатор ножот (дијаметар: 230mm).

  Клип фиксен.

  2 брзини исклучете го (по избор).

  жица должина: 1.5m.

  Управувана од 12V DC или 24V DC (опционално).

  Сили од било кој стандарден излез на возилото 12 волти

  Осцилира 90 степени да се излади на целото возило
  Вклучува стегач и завртки за лесно прикачување на било кој конзола или цртичка
  може да се отстрани и инсталира брзо и лесно
  Изграден со издржлив, високо квалитетни материјали


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !