12 Volt фан АВТОМОБИЛ КАМИОН RV чамец навивачи осцилирачки со навалување и метален кафез - Кина Абд Индустриски

производи

12 Volt фан АВТОМОБИЛ КАМИОН RV чамец навивачи осцилирачки со навалување и метален кафез

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: TT / LC / Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  6-инчен 12-Волт автомобил-фан

  CF105

  Опис

  • 8 "Осцилирачка автомобил вентилатор (chromeplated или спреј пластика)

  Целосна безбедност метал стража, со висок квалитет (дијаметар, 220mm)

  8 "вентилатор ножот (dia.189mm)

  Gimbal агол од 360 степени

  Со тешки клип

  контрола 2 брзини

  жица должина 1.5m (подесување)

  Управувана од 12V DC или 24V DC

  Сили од било кој стандарден излез на возилото 12 волти

  Осцилира 90 степени да се излади на целото возило
  Вклучува стегач и завртки за лесно прикачување на било кој конзола или цртичка
  може да се отстрани и инсталира брзо и лесно
  Изграден со издржлив, високо квалитетни материјали


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !