D006 рефлектор триаголник - Кина Абд Индустриски

производи

D006 триаголник рефлектор

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: TT / LC / Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

   Двојно страни Trapezia Рефлектор Delineator

  1.Material: Поддршката донесува топло поцинкување железо

  2.Color: црвена жолта портокалова

  3.Size: 120 * 50 * 70mm

  4.Visibility: 1КМ

  5.Application: се користи на патот или автопатот парапет да се задржи безбедноста во текот на ноќта

  6.Reflector материјал: ПММА


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !