Надворешен изглед автомобил антена - Кина Абд Индустриски

производи

Надворешни автомобил антена декорација

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: TT / LC / Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  име на производот Автомобил покрив декорација антена Bluetooth автомобил антена
  предмети автомобил антена
  материјал пластични
  боја Црна или други
  името на брендот OEM
  пакет картичка
  Услови на плаќање T / T, Запад Унија, Paypal
  Порт Шангај или Ningbo, Кина
  MOQ 5000cards

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !