Пумпа Воздушен компресор Преносни 12V 60W Автомобил Wet & Dry Правосмукалка Тир Inflator - Кина Абд Индустриски

производи

Пумпа Воздушен компресор Преносни 12V 60W Автомобил Wet & Dry Правосмукалка Тир Inflator

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: TT / LC / Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  VC420

  Пумпа Воздушен компресор Преносни 12V 60W Автомобил Wet & Dry Правосмукалка Тир Inflator

  2 во 1 пумпа Воздушен компресор Преносни 12V 60W Wet & Dry правосмукалката 

  ПАКЕТ:

  • 1 x Автомобил правосмукалката
  • 1 X Долгорочна Nozzle
  • 1 X гуми Inflator
  • 3 X гуми Inflator Игла адаптер
  • 1 x полнач за автомобили Plug

  КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Влажни и суви амфибиски автомобил правосмукалка.
  • Нежен изглед, со мала тежина и пренослив.
  • Контролирани од страна на ON / OFF прекинувач, лесен за употреба.
  • Опремени со автомобилската кабелот, работи со поврзување на запалката на 12V.
  • Вграден во мерачот на притисокот во гумите, сега може да се надува и проверете го притисокот во гумите дома.
  • Со 2M долго каблите, лесен за вас да се исчисти секој агол во автомобил.
  • Добар филтрирање и да се спречи средно загадување.
  • Совршен за дом, канцеларија, училиште, патувања и сите возила.

  СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Материјал: ABS
  • Боја: Жолта
  • Моќност: 90W
  • Напон: 12V DC
  • Номинален број на вртежи: 2000 (R / мин)

  Големина: 34X17.5CM

   

  aasd
  3sf
  qeqwe
  ST3
  12as
  124s

  Aa2

  Aa1


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !