Безбедност рефлектор светлина BD051 - Кина Абд Индустриски

производи

Безбедност рефлектор светлина BD051

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: TT / LC / Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификации

  Безбедност Рефлектор на светлина

  3 различни амбиент светлина

  Производ големина: Кол 2 "x 1/4"

  Отпечаток област: Dia1 "

   Безбедност Рефлектор на светлина

  Опис:

  Пластични рефлектор светлина

  Мода и популарна дизајн, прифати OEM дизајн

  Еколошки: ДА

  Функција: keychain со LED светло и претпазливост светлина

  За добар квалитет

  Производ големина: Кол 2 "x 1/4"

  Отпечаток област: Dia1 "

  пакет: 250pcs / ctns

  MOQ: 3000pcs

  Време на испорака: 25 дена по потврдена

  Потврдување: ROHS и CE

  достапни логото отпечаток, идеален за промоција подароци

  начин на плаќање: 30% депозит и рамнотежа по факс копија Б / L

  3 различни амбиент светлина

  вклучуваат кука

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !