Правосмукалка Мини Преносни За Автомобил Camper Полесни 12V Прашина Трошки - Кина Абд Индустриски

производи

Правосмукалка Мини Преносни За Автомобил Camper Полесни 12V Прашина Трошки

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: TT / LC / Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  VC405

  DC 12V 60W

  10ft кабел со запалка приклучок

  Перат стриминг филтер

  Со работа светлината (со вклучување / исклучување)

  Влажно / суво функции со силна вшмукување

  Има различни бои

  Опис:

  Моќен и трајни вентилатор за домаќинство и работно место употреба бара максимална преносни воздух. Одлична за циркулација на воздухот, сушење тепих и други влажни површини! Влажно / суво автомобили Вац зема 5,5 мл на liquid.Upholstery алатка и четка прашина се совршени за отстранување на домашни миленичиња коса, мазна и нечистотијата од interior.Crevice алатка на автомобилот да достигне меѓу автомобил seats.Lightweight и bagless за convenience.Great за брзо чистење на разливи во вашиот автомобил, камион или SUV.

  карактеристики:

  Моќен вшмукување
  Компактен и лесен
  користи директно од автомобил запалка
  Заврши со удобен прилог и се перат филтер
  Контролирани од страна на ON / OFF прекинувач, лесен за употреба.
  Ако имате запалка приклучок, одговараат за дом, канцеларија, патувања и сите возила

  HTB1qN7SXCMmBKNjSZTEq6ysKpXa4

  HTB1jak4auuSBuNjSsplq6ze8pXaa

  HTB1RPVXaH1YBuNjSszhq6AUsFXaw

  Aa2

  Aa1


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !