Wiper mate A001 - China Abd Industrial

производи

Ексцентрик од своите A001

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: TT / LC / Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка бр: A001
  боја Сина, сребрена
  материјал стр
  ЦТН количина 100pcs
  автомобил Марка универзална
  MOQ 100pcs

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !