12 Volt Fan CAR TRUCK RV ANIJE FAN lekundese me anim dhe metalike kafaz - China Abd Industrial

Produkte

12 Volt Fan CAR TRUCK RV ANIJE FAN lekundese me anim dhe kafaz metalik

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  6-inç-12-volt-car-ventilatorit

  CF105

  Përshkrim

  • 8 "ventilatorit lekundese car (chromeplated ose spray plastike)

  Full roje metalike të sigurisë, me cilësi të lartë (diametër, 220mm)

  8 "teh ventilatorit (dia.189mm)

  Gimbal kënd 360 shkallë

  Me klip të rëndë

  2 shpejtesi kontroll

  gjatësi teli 1.5 (përshtatshëm)

  Operohet nga 12V DC ose 24V DC

  Powers nga çdo standard të automjeteve 12 prizë volt

  Luhatet 90 gradë për të ftohur e tërë automjeti
  Përfshin pirg dhe vida për bashkëngjitje të lehtë në qoftë tastierë apo dash
  mund të hiqet dhe instaluar të shpejtë dhe të lehtë të
  ndërtuar me materiale të qëndrueshme, me cilësi të lartë


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !