360 Shkallë Angle Blind Spot Mirror - China Abd Industrial

Produkte

360 Shkallë Angle Blind Spot Mirror

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  u = 3717641221,915323958 & fm = 27 dhe gp = 0

  KARAKTERISTIKAT E  Blind Spot Mirror konveks 

  • Të ndihmojë për të parandaluar spote verbër, kur ju jeni duke kaluar apo ndryshuar korsi me këtë  Blind Spot Mirror konveks
  • Të bëjë me xham Material specular, më e mprehtë se materiali plastik përgjithshme
  • Rritja e sigurisë me pamje të gjerë kënd me këtë Blind Spot Mirror konveks
  • Pair e 2, Lehtë për të instaluar
  • Dizajni i gjithanshëm i përshtatet më makina dhe kamionë
  • Përdorur në makina, RVs dhe furgona
  • Zvogëlon spote verbër rrezikshme
  • Easy vetë-ngjitës mali
  • Adjustable 360 ​​gradë
  • Shitje Blind Spot Mirror Convex Direct
  materiali: Blind Spot jonë pasqyrë e mysët Made nga: ABS
  Size: 55 x 55mm
  Ngjyrë: Zi, Silver
  Logo: Çdo Logo ne mund të bëjë atë për ju 
  MOQ: 500 Copë
  Koha mostër: 3-5 ditë pune Arritja
  Certifikimi: Në dispozicion sipas kërkesës 
  OEM pranuar: po
  Paketimi Details: Varet nga specifikimet tuaja
  pagesa: T / T, Western Union, Money Gram, Ruajtje, Paypal
  Shipping: UPS / EMS / TNT / DHL / Fedex / nga ajri ose me anije

   Features:

  2 copë 360 ° rrotullohen + adjustabe ndikoj, maksimizuar pikëpamje tuaja me kënd të gjerë në makinë. Të gjitha pasqyra konveks Spot janë të pajisura me kllapa të vogël rregullueshme kthyeshëm në rritje për instalim të lehtë.
  HD Glass lakuar mashkull fytyra frameless ultrathin dizajn të pakta, të pajisur me 3M ngjitës për presion të ndjeshme instalimit kasetë.
  IP65 i papërshkueshëm nga uji, ndryshk rezistent dhe xhami nuk do të imponoj. I përshtatshëm për përdorim të brendshëm apo të jashtëm.
  Formë fleksibël konveks e pasqyrë të verbër spot ju ndihmon për të parashikuar një mjedis tjetër, kur kalon ose ndryshimin korsi.
  Instaluar dhe test brenda sekonda, All universale automjete makinë arsyeshme accessory, duhet të ketë për çdo kamion, makinë, SUV, RVs dhe furgona. 
  Pls SHËNIM: Ky artikull nuk përshtaten për motor. 
  Materiali: Syzet
  Diametri: 5cm 

  Paketa përfshin:
  2 x makinë spot verbër pasqyrë


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !