Fuqia Car Auto fshesë me korrent thith pluhur e flokëve dhe Cigatette Ash - China Abd Industriale

Produkte

Fuqia Car Auto fshesë me korrent thith pluhur flokeve dhe Cigatette Ash

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  VC408

  DC 12 V 70W

  kurrizit 10ft me cigare plug çakmak

  Lahet filter streaming

  Me dritë të punës (me on / off switch)

  Lagësht / thatë funksionon me thithje të fortë

  ngjyrë të ndryshme në dispozicion

  Përshkrim:

  Ventilator të fuqishme dhe të qëndrueshme për familjen dhe vendin e punës përdorim kërkon fuqinë maksimale portativ ajrit. Madhe për qarkullimin e ajrit, tharje qilim dhe sipërfaqeve të tjera me lagështi! Wet / Dry Car Vac mbledh 5.5 fl oz e mjet liquid.Upholstery dhe furçë pluhur janë të përsosur për largimin e përkëdhelur flokët, garzë dhe papastërtitë nga mjet e makines interior.Crevice arrin në mes seats.Lightweight makinë dhe bagless për convenience.Great për të shpejtë pastrimi i derdhjet në makinën tuaj, kamion ose SUV.

  Features:

  Fuqishme thithje
  kompakt dhe i lehtë
  përdoret direkt nga socket makina të lehta
  të plotë me shtojcë të përshtatshëm dhe filter lahet
  Kontrolluar nga ON kaloni / OFF, lehtë për t'u përdorur.
  Nëse ju vetë një plug çakmak, padi për shtëpi, zyra, të udhëtimit dhe të gjitha automjetet

  Aa2

  AA1


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !