Спољни ауто антена декорација - Кина Абдул Индустријски

Производи

Спољни ауто антена декорација

Кратак опис:


 • Мин.ордер Количина: 100 Пиеце / Пиецес
 • Набавка Способност: 10000 Комад / комада месечно
 • Порт: Нинбо
 • Услови плаћања: TT / LC / Western union
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Назив производа Ауто Кровни Декорација антена Блуетоотх- цар антенна
  Предмети ауто антене
  Материјал пластика
  боја Црна или други
  Марка РТЛ
  пакет картица
  Услови плаћања М / Т, Запад, Паипал
  лука Шангај или Нингбо, Кина
  МОК 5000цардс

 • Претходна:
 • Следеће:

 • 
  WhatsApp Online Chat !