Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски
  • bannerche.
  • банер
  • banner0.2

нашите Advanteges

Квалитет

Квалитет

Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.

Сертификат

Сертификат

Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на висок квалитет, ефективни производи

Производител

Производител

Ние обезбедуваме исклучителни услуги за секој клиент и да се грижи за секој производ. Ctrip соработка, понудената иднина.

ABD INDUSTRIAL CO., Ltd е лоцирана во прекрасниот пристанишен град на Ningbo, со цел да им обезбеди на клиентите со поефикасни и подобри производи и услуги. Како вистински производителот, ние прифаќаме мали и важни сопствени наредби.

Со помош на квалификуван персонал и искусни инженери, ние нудиме на нашите клиенти со висок квалитет, добра атмосфера и деловна соработка. Ние одржување на добри односи со многу странски клиенти и ние со нетрпение очекуваме да работиме со вас еден ден. Нашите производи вклучуваат автомобил тушеви, рамки автомобил, правосмукалки, автомобил навивачи и многу повеќе. Ние сме тука чекање за вас. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате.