Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

10 инчен фан автомобил

aa21
  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
  • Порт: Ningbo
  • Начин на плаќање: ТТ / LC / Western union

CF114

Опис

10 инчен 60 скари половина стража автомобил вентилатор (chromeplated или пластични спреј).

Половина затворен метал стража (дијаметар: 275mm).

Осцилирачки, 10 инчи вентилатор ножот (дијаметар: 230mm).

Клип фиксен.

2 брзини исклучете го (по избор).

жица должина: 1.5m.

Управувана од 12V DC или 24V DC (опционално).

Овластувањата од секој стандарден излез на возилото од 12 волти

Осцилира 90 степени да се излади на целото возило
Вклучува стегач и завртки за лесно прикачување на било кој конзола или цртичка
може да се отстрани и инсталира брзо и лесно
Изграден со издржлив, високо квалитетни материјали