Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

12 Volt фан АВТОМОБИЛ КАМИОН RV чамец навивачи осцилирачки со навалување и метален кафез

105
  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
  • Порт: Ningbo
  • Начин на плаќање: ТТ / LC / Western union

6-инчен 12-Волт автомобил-фан

CF105

Опис

• 8 "Осцилирачка автомобил вентилатор (chromeplated или спреј пластика)

Целосна безбедност метал стража, со висок квалитет (дијаметар, 220mm)

8 "вентилатор ножот (dia.189mm)

Gimbal агол од 360 степени

Со тешки клип

контрола 2 брзини

жица должина 1.5m (подесување)

Управувана од 12V DC или 24V DC

Овластувањата од секој стандарден излез на возилото од 12 волти

Осцилира 90 степени да се излади на целото возило
Вклучува стегач и завртки за лесно прикачување на било кој конзола или цртичка
може да се отстрани и инсталира брзо и лесно
Изграден со издржлив, високо квалитетни материјали