Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

360 степени агол слепа точка огледало

timg
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: ТТ / LC / Western union

u = 3717641221,915323958 и FM = 27 & gp = 0

Карактеристики на  слепа точка огледало Конвексни 

 • Помогне да се спречи слепи точки кога се поминува или менување на ленти со оваа  слепа точка огледало Конвексни
 • Направи со стакло материјал Спекуларните, поостри отколку општата пластичен материјал
 • Зголемена безбедност со широкоаголен поглед со овој Blind Spot огледало Конвексни
 • Пар од 2, Лесно да се инсталира
 • Разновиден дизајн одговара на повеќето автомобили и камиони
 • Се користи на автомобили, RVs и комбиња
 • Намалува опасни слепи точки
 • Лесно самолепливи планината
 • Регулирање на 360 степени
 • Blind Spot огледало Конвексни Директен Продажба
материјал: Нашите слепа точка огледало Конвексни Изработени од: ABS
големина: 55 × 55mm
боја: Црна, сребрена
Користење на логото: Било логото можеме да го направи тоа за вас 
MOQ: 500 парчиња
Примерок Време: 3-5 Workdays Пристигнување
Потврдување: Достапни на барање 
OEM прифатени: Да
Пакување Детали: Зависи од вашите спецификации
Начин на плаќање: T / T, Western Union, пари Грам, Зачувам, Paypal
Испорака: UPS / ЕМС / ТНТ / DHL / ФЕДЕКС / по воздушен или со брод

 карактеристики:

2 парче да ротира 360 ° + нишаат adjustabe, го зголеми вашето мислење со широк агол во автомобил. Сите конвексен огледала место се опремени со мала заграда прилагодливи вртливата монтажа за лесна инсталација.
HD стакло криви машки лице frameless ultrathin тенок дизајн, опремување со 3M лепило за монтажа лента осетлива на притисок.
IP65 водоотпорен, 'рѓа отпорни и стакло нема магла. Погоден за внатрешна или надворешна употреба.
Флексибилни конвексен облик на слепи огледало место ви помага да се предвидат следниот околина, кога поминува или менување на ленти.
Инсталирајте и тест за неколку секунди, Сите универзална возила автомобил способен додаток, мора да има за секој камион, автомобил, џип, RVs и комбиња. 
Pls Забелешка: Оваа ставка не се вклопуваат за мотор. 
Материјал: Очила
Дијаметар: 5cm 

Пакетот вклучува:
2 x автомобил слепа точка огледало