Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

12V Преносни автомобили правосмукалка


 

 

спецификации

 име на производот 12V Преносни автомобили правосмукалката
 тежина на производот 500.00g
 на потеклото на производот Ningbo, Кина
 Опсегот на употреба употреба на возилото
 линија должина 160cm
 бучава 0-70db
 користење сценарија Суви и влажни со двојна употреба
 тип Рачни
 моќ 60W
 Напон DC12V
 дополнителни функции вода навлегувањето
 боја Бела / сина

 

 

карактеристики:

Моќен вшмукување
Компактен и лесен
користи директно од автомобил запалка
Заврши со удобен прилог и се перат филтер
Контролирани од страна на ON / OFF прекинувач, лесен за употреба.
Ако имате запалка приклучок, одговараат за дом, канцеларија, патувања и сите возила

 

Опис:

Моќен и трајни вентилатор за домаќинство и работно место употреба бара максимална преносни воздух. Одлична за циркулација на воздухот, сушење тепих и други влажни површини! Влажно / суво автомобили Вац зема 5,5 мл на liquid.Upholstery алатка и четка прашина се совршени за отстранување на домашни миленичиња коса, мазна и нечистотијата од interior.Crevice алатка на автомобилот да достигне меѓу автомобил seats.Lightweight и bagless за convenience.Great за брзо чистење на разливи во вашиот автомобил, камион или SUV.

 

  • ★ моќен вшмукување и ниско ниво на бучава: вакуум Автомобилот има CE, ROHS сертификација. 12volt, 120W, 4000PA вшмукување. 75db низок шум. Можат ефикасно чистење на прашина во внатрешноста на автомобилот.
  • ★ мултифункционален: вакуум автомобил поддржува суво и влажно апликација. 3 додатоци (Long уста, Четка, мек долга цевка), им овозможува за чистење на телото и може да се исчисти секој агол во вашиот автомобил. Секој автомобил треба да има една!
  • ★ тешки desgin: Со високи перформанси автомобили вакуум е дизајниран со вас во умот. Вакуум е лесно да се одржи, користење, и чиста. канистер нечистотија се отвора со притискање на едно копче и се влева во секунди. вклучени филтри за воздух на ХЕПА се мијат и лесно да се инсталира.
  • ★ лесен за употреба: 4,5 милиони (16,4 ФТ) кабелот за напојување помага за чистење на било која област кои тешко се на дофат. Лесен за ракување: Само го вклучите / исклучите. Вметнете ја запалка приклучок во било DC 12-Volt запалка приклучоци (автомобили и чамци) Таа се напојува преку вашиот запалка на автомобилот.
  • ★ ВАЖНА НАПОМЕНА: Ве молиме направете пауза од 3 минути секој пат по 15 минути постојано работи, Ако имате било какви прашања, Ве молиме не двоумете се да ни e-mail, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа.

 

Про-циклон систем -На прашина е далеку од филтерот.
Bagless дизајн има предности на чистење.
Двојна контрола на бучавата.
Опремување со различни чиста алатки за да се задоволат различни потреби на чистење.
Shimono правосмукалка иако мала, но силна вшмукување моќ.
Shimono правосмукалка е лесен за употреба, чистење и складирање.
Про циклон со меѓународни патенти.
Секоја боја можат да бидат избрани слободно за вас.
Ние ќе го задржи онлајн секој работен ден.
Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта и факс во рок од 24 часа.
Вие би можеле да ни се јавите во секое време, ако имате било какви прашања за нашите производи

 

图片 3图片 4图片 5