Контакт - Абд Индустриски копродукции, ООД
Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

Контактирајте не

ABD INDUSTRIAL CO., Со ограничена

адреса

No.44-1, shangheng патот, Fuhai, Cixi Сити, провинција Жеџијанг, 315300, Кина

Е-пошта

mail@abdind.com

                                                                amy@abdind.com

телефон

0086-574-56339486

0086-17367099116

часа

Понеделник-недела: 24 часа

Сакаат да работат со САД?