Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

Висока вредност обичај сјајни пластика автомобил значки авто амблеми и марки на автомобили налепница


име Висока вредност обичај сјајни пластика автомобил значки авто амблеми и марки на автомобили налепница
материјал ABS
OEM / ODM Достапно
боја Сребрена
еПОКСИДНИ ДА
позлата Злато, сребро, бакар, како на вашето барање
Големина / Дебелина прилагодено
Користење на логото Печат (емајл / Печатени / врежани / врежана / Ласерски / и сл.)
назад Песок детонација (Двоен дизајн / ет.)
прилог Пеперутка спојката (Пластика спојката / игла Безбедност / Вратоврска тактика / Магнет / и сл.)
MOQ 1000pcs

3D пластични автомобили логото / прилагодено 3D Автомобил Амблем /

(1)    ABS хром автомобил значка

(2) Хром автомобил амблемот

(3) Боја никогаш не падне

(4) 3M лепенка

(5) Последните години во времето (5 ~ 10years)

(6) Кориснички уред дизајн

(7) Стандардна извоз пакет. Кориснички пакет е достапен

(8) Мали наредби се  welcome.