Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

Вести

5 инчен фан автомобил

CF121 Description 5 inch mini car fan(guard diameter: 140mm).   5 inch plastic blade( diameter: 110mm).   28cm long flexible tube with cigar-lighter plug.   Flexible tube can be swiveled.   With on/off switch.   Operat by 12V DC.    

3pins Рок прекинувач

  Items Standard Rated working voltage&current 16A250V/125V , 10A250V Contact resistance less than or equal to 20mΩ Insulation resistance greater than or equal to 100mΩ Flammability rating UL94V0 Operating temperature range -40°C to 125°C Lifetime 10000 Cycles Environmen...

бришачот од своите

Item NO A001 Color Blue,Silver Material Pp Ctn quantity 100pcs Car Make Universal MOQ 100pcs              

12V DC пренослив автомобил туш

Пренослив туш е апсолутно неопходно за време на патување со автомобил или за време на долгите патувања со камиони, бродови и други моторни возила, со тоа што ретко ќе сонуваат за цивилизацијата и ќе помалку страдаат од долг пат строги Електрична пумпа на преносни туш е поврзан до vehicle- Borne (12V) .u ...

6 инчен Делукс 12V Тешки метали 2-Speed ​​автомобили фан, се качува на цртичка

                                  CF101 Description •6” duluxe metal fan(chromeplated or spray plastic) Full safety metal guard,with high quality (diameter,180mm) 6”metal fan blade( dia.163mm) Swivel base-tilt a...

Триаголник и два панели Рефлектор, камион триаголник рефлектор, црвени рефлектор

                    Превоз рефлектор Должина: △ триаголник /BASE(L)159.5; (H) 140.5 растојание помеѓу две дупка: 60 ​​/ Дебелина: 7 леќа боја: Црвена; Висина рефлектор: 130mm / домување висина: 140mm