Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

Пумпа Воздушен компресор Преносни 12V 60W Автомобил Wet & Dry Правосмукалка Тир Inflator


VC420

Пумпа Воздушен компресор Преносни 12V 60W Автомобил Wet & Dry Правосмукалка Тир Inflator

2 во 1 пумпа Воздушен компресор Преносни 12V 60W Wet & Dry правосмукалката 

ПАКЕТ:

 • 1 x Автомобил правосмукалката
 • 1 X Долгорочна Nozzle
 • 1 X гуми Inflator
 • 3 X гуми Inflator Игла адаптер
 • 1 x полнач за автомобили Plug

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Влажни и суви амфибиски автомобил правосмукалка.
 • Нежен изглед, со мала тежина и пренослив.
 • Контролирани од страна на ON / OFF прекинувач, лесен за употреба.
 • Опремени со автомобилската кабелот, работи со поврзување на запалката на 12V.
 • Вграден во мерачот на притисокот во гумите, сега може да се надува и проверете го притисокот во гумите дома.
 • Со 2M долго каблите, лесен за вас да се исчисти секој агол во автомобил.
 • Добар филтрирање и да се спречи средно загадување.
 • Совршен за дом, канцеларија, училиште, патувања и сите возила.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Материјал: ABS
 • Боја: Жолта
 • Моќност: 90W
 • Напон: 12V DC
 • Номинален број на вртежи: 2000 (R / мин)

Големина: 34X17.5CM

 

aasd
3sf
qeqwe
ST3
12as
124s

Aa2

Aa1