Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

Покрив декорација за автомобил антена


име на производот Автомобил покрив декорација антена Bluetooth автомобил антена
предмети автомобил антена
материјал пластични
боја Црна или други
името на брендот  OEM
пакет картичка
Услови на плаќање T / T, Запад Унија, Paypal
Порт Шангај или Ningbo, Кина
MOQ 5000cards