Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

Покрив декорација за автомобил антена

Операција 截图 20180513090932
  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
  • Порт: Ningbo
  • Начин на плаќање: ТТ / LC / Western union

име на производот Автомобил покрив декорација антена Bluetooth автомобил антена
предмети автомобил антена
материјал пластични
боја Црна или други
името на брендот  OEM
пакет картичка
Услови на плаќање T / T, Запад Унија, Paypal
Порт Шангај или Ningbo, Кина
MOQ 5000cards