Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

Безбедност рефлектор светлина BD051


спецификации

Безбедност Рефлектор на светлина

3 различни амбиент светлина

Производ големина: Кол 2 "x 1/4"

Отпечаток област: Dia1 "

 Безбедност Рефлектор на светлина

Опис:

Пластични рефлектор светлина

Мода и популарна дизајн, прифати OEM дизајн

Еколошки: ДА

Функција: keychain со LED светло и претпазливост светлина

За добар квалитет

Производ големина: Кол 2 "x 1/4"

Отпечаток област: Dia1 "

пакет: 250pcs / ctns

MOQ: 3000pcs

Време на испорака: 25 дена по потврдена

Потврдување: ROHS и CE

достапни логото отпечаток, идеален за промоција подароци

начин на плаќање: 30% депозит и рамнотежа по факс копија Б / L

3 различни амбиент светлина

вклучуваат кука