Табличка Рамка, Андерсон Конектор, Амблем Авто - Абд Индустриски

Ексцентрик од своите A001

Операција 截图 20180512144434
  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
  • Порт: Ningbo
  • Начин на плаќање: ТТ / LC / Western union

точка бр: A001
боја Сина, сребрена
материјал стр
ЦТН количина 100pcs
автомобил Марка универзална
MOQ 100pcs