License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial
  • bannerche.
  • flamur
  • banner0.2

Advanteges tona

cilësi

cilësi

Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.

certifikatë

certifikatë

Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve

prodhues

prodhues

Ne ofrojmë shërbimin e hollë për çdo klient dhe të kujdeset mirë për çdo produkt. Bashkëpunimi Ctrip, të fitojë të fitojë të ardhmen.

ABD INDUSTRIAL CO., LTD është e vendosur në Harbor City e bukur të Ningbo, me qëllim që të sigurojë klientët me produkte dhe shërbime më efikase dhe më të mirë. Si prodhues i vërtetë, ne e pranojmë urdhra të vogla dhe të rëndësishme doganore.

Me ndihmën e personelit të aftë dhe inxhinierë me përvojë, ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, atmosferë të mirë dhe bashkëpunim të biznesit. Ne të mbajë një marrëdhënie të mira me shumë konsumatorë të huaj dhe ne shikojmë përpara për të punuar me ju një ditë. Produktet tona përfshijnë dushe makinave, korniza e makinave, pastruesit vakum, tifozët e makinave dhe më shumë. Ne jemi këtu duke pritur për ju. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.