10 inç car ventilatorit

Përshkrim i shkurtër:

CF114 Përshkrimi 10 inç tifoz makinë 60 grills gjysmë-roje (chromeplated ose plastike spray). Gjysma mbyllur roje metal (diametër: 275mm). Lekundese 10 inç ventilatorit teh (diametër: 230mm). Clip fikse. 2 shpejtësi të kaloni (optional). Gjatësia Wire: 1.5 m. Operohet nga 12V DC ose 24V DC (optional). Powers nga çdo standard të automjeteve 12 prizë volt luhatet 90 gradë për të ftohur e tërë automjeti Përfshin pirg dhe vida për bashkëngjitje të lehtë për të dyja tastierë apo dash mund të hiqet dhe të instaluar të shpejtë dhe të lehtë bui ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  CF114

  Përshkrim

  10 inç 60 grills gjysmë-roje car ventilatorit (chromeplated ose plastike spray).

  Gjysma mbyllur roje metal (diametër: 275mm).

  Lekundese 10 inç ventilatorit teh (diametër: 230mm).

  Clip fikse.

  2 shpejtësi të kaloni (optional).

  Gjatësia Wire: 1.5 m.

  Operohet nga 12V DC ose 24V DC (optional).

  Powers nga çdo standard të automjeteve 12 prizë volt

  Luhatet 90 gradë për të ftohur e tërë automjeti
  Përfshin pirg dhe vida për bashkëngjitje të lehtë në qoftë tastierë apo dash
  mund të hiqet dhe instaluar të shpejtë dhe të lehtë të
  ndërtuar me materiale të qëndrueshme, me cilësi të lartë


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products