License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial

12 Volt Fan CAR TRUCK RV ANIJE FAN lekundese me anim dhe kafaz metalik

105
  • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
  • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
  • Port: Ningbo
  • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western Union

6-inç-12-volt-car-ventilatorit

CF105

Përshkrim

• 8 "ventilatorit lekundese car (chromeplated ose spray plastike)

Full roje metalike të sigurisë, me cilësi të lartë (diametër, 220mm)

8 "teh ventilatorit (dia.189mm)

Gimbal kënd 360 shkallë

Me klip të rëndë

2 shpejtesi kontroll

gjatësi teli 1.5 (përshtatshëm)

Operohet nga 12V DC ose 24V DC

Powers nga çdo standard të automjeteve 12 prizë volt

Luhatet 90 gradë për të ftohur e tërë automjeti
Përfshin pirg dhe vida për bashkëngjitje të lehtë në qoftë tastierë apo dash
mund të hiqet dhe instaluar të shpejtë dhe të lehtë të
ndërtuar me materiale të qëndrueshme, me cilësi të lartë