License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial

12V Auto Car fshesë me korrent Pluhuri Duster ekzagjeruara portativ Mini Handheld Lighting

605
  • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
  • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
  • Port: Ningbo
  • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western Union

VC403

DC 12 V 75W

kurrizit 10ft me cigare plug çakmak

Lahet filter streaming

Me dritë të punës (me on / off switch)

Lagësht / thatë funksionon me thithje të fortë

ngjyrë të ndryshme në dispozicion

Përshkrim:

ventilator të fuqishme dhe të qëndrueshme për familjen dhe vendin e punës përdorim kërkon fuqinë maksimale portativ ajrit. Madhe për qarkullimin e ajrit, tharje qilim dhe sipërfaqeve të tjera me lagështi! Wet / Dry Car Vac mbledh 5.5 fl oz e mjet liquid.Upholstery dhe furçë pluhur janë të përsosur për largimin e përkëdhelur flokët, garzë dhe papastërtitë nga mjet e makines interior.Crevice arrin në mes seats.Lightweight makinë dhe bagless për convenience.Great për të shpejtë pastrimi i derdhjet në makinën tuaj, kamion ose SUV.

Features:

Fuqishme thithje

kompakt dhe i lehtë

përdoret direkt nga socket makina të lehta
të plotë me shtojcë të përshtatshëm dhe filter lahet
Kontrolluar nga switch on / off, lehtë për t'u përdorur.
Nëse ju vetë një plug çakmak, padi për shtëpi, zyra, të udhëtimit dhe të gjitha automjetet

Aa2AA1