12V Auto Car fshesë me korrent Pluhuri Duster ekzagjeruara portativ Mini Handheld Lighting

Përshkrim i shkurtër:

VC403 DC 12 V 75W 10ft kurrizit me çakmak plug lahet filter kullim me dritë të punës (me on / off switch) Wet / funksionet e thatë me të fortë thithje ngjyra të ndryshme në dispozicion Përshkrimi: ventilator të fuqishme dhe të qëndrueshme për familjen dhe vendin e punës përdorim që kërkon fuqi maksimale portativ ajrit . Madhe për qarkullimin e ajrit, tharje qilim dhe sipërfaqeve të tjera me lagështi! Wet / Dry Car Vac mbledh 5.5 fl oz e liquid.Upholstery mjet dhe furçë pluhuri janë të përsosur për largimin e përkëdhelur flokët, garzë dhe papastërtitë nga një CARR ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  VC403

  DC 12 V 75W

  kurrizit 10ft me cigare plug çakmak

  Lahet filter streaming

  Me dritë të punës (me on / off switch)

  Lagësht / thatë funksionon me thithje të fortë

  ngjyrë të ndryshme në dispozicion

  Përshkrim:

  Ventilator të fuqishme dhe të qëndrueshme për familjen dhe vendin e punës përdorim kërkon fuqinë maksimale portativ ajrit. Madhe për qarkullimin e ajrit, tharje qilim dhe sipërfaqeve të tjera me lagështi! Wet / Dry Car Vac mbledh 5.5 fl oz e mjet liquid.Upholstery dhe furçë pluhur janë të përsosur për largimin e përkëdhelur flokët, garzë dhe papastërtitë nga mjet e makines interior.Crevice arrin në mes seats.Lightweight makinë dhe bagless për convenience.Great për të shpejtë pastrimi i derdhjet në makinën tuaj, kamion ose SUV.

  Features:

  Fuqishme thithje

  kompakt dhe i lehtë

  përdoret direkt nga socket makina të lehta
  të plotë me shtojcë të përshtatshëm dhe filter lahet
  Kontrolluar nga ON kaloni / OFF, lehtë për t'u përdorur.
  Nëse ju vetë një plug çakmak, padi për shtëpi, zyra, të udhëtimit dhe të gjitha automjetet

  Aa2AA1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products