12V DC makinë portativ dush Car ngarkues Mundësuar Handheld Portable Outdoor Camping Hiking dushi

Përshkrim i shkurtër:

Car ngarkues Mundësuar Handheld Portable Outdoor Camping Hiking Shower 12V DC Portable makinë dush Produkte përfitimet dush Portable është absolutisht e nevojshme gjatë një udhëtimi me makinë apo gjatë udhëtimeve të gjata me kamion, anije dhe automjete të tjera, duke pasur atë ju rrallë do të ëndërrojnë për qytetërimin dhe do të më pak të vuajnë nga rruga e gjatë qortime të rrepta pompë elektrike e dush portativ është e lidhur deri në automjeteve-përballohen (12V) .using një furnizim-line adapterthe dush portativ mund të përdoret në një verimi dhe e ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Car ngarkues Mundësuar Handheld Portable Outdoor Camping Hiking dushi

  sadf

  12V DC Portable dush makinë

  Produkte përfitimet

  s-L500

  dush Portable është absolutisht e nevojshme gjatë një udhëtimi me makinë apo gjatë udhëtimeve të gjata me kamion, anije dhe automjete të tjera, duke pasur atë ju rrallë do të ëndërrojnë për qytetërimin dhe do të më pak të vuajnë nga qortime të rrepta Long Way

  pompë elektrike e dush portativ është e lidhur deri në automjeteve-përballohen (12V) .using një furnizim-line adapterthe dush portativ mund të përdoret në një verimi dhe madje edhe në shtëpi

  ne rekomandojmë që lidh pompë elektrike kur motori është i angazhuar për të shmangur akumulator shkarkimi.

  -ideal për të marrë në kampe pushime, shëtitje me varkë, 4 ngarje timon, Caravanning ose të gjitha llojet e aktiviteteve të kohës së lirë

  -Ju mund të gjeni se sa e madhe kjo dush portativ është kur ju duhet për të larë çizmet tuaja ecje ose dush qen tuaj pas një shëtitje me baltë

  zgjidhje -Një ideale për ruajtjen e të ujit duhet, kur është fjala për ujin dera jashtë përdoret si ka një kontroll rrjedhjen e ujit buttom mbi kokë dush 

  udhëzim të shërbimit

  -immerse pompë në një rezervuar uji, por konstatojmë se niveli i ujit është i mjaftueshëm

  -fix dush si ju si duke përdorur një s-fiksohem ose një pinjoll

  -insert një prizë në rrjeta DC 12 V

  -turn në dush duke shtypur një buton

  presioni -adjust ujit duke përdorur një rregullator min-max

  të marrë një dush dhe të gëzojnë

  furnizimit me energji elektrike: DC 12V

  pesha: përafërsisht 1 kg

  SSF

  përmbajtja Paketa

  AS2

  1) 12V DC makinë dush me kokë dush

  2) kordoni elektrik 4 m, çorape plastike 2 m

  3) qese dobishëm magazinimit

  4) thithje mali dhe s-goditje për montim

  5) Përdorimi manual english

  6) paketë kuti letre


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products