License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial

360 Shkallë Angle Blind Spot Mirror


u = 3717641221,915323958 & fm = 27 dhe gp = 0

KARAKTERISTIKAT E  Blind Spot Mirror konveks 

  • Help to prevent blind spots when you are passing or changing lanes with this  Blind Spot Mirror konveks
  • Të bëjë me xham Material specular, më e mprehtë se materiali plastik përgjithshme
  • Rritja e sigurisë me pamje të gjerë kënd me këtë Blind Spot Mirror konveks
  • Pair e 2, Lehtë për të instaluar
  • Dizajni i gjithanshëm i përshtatet më makina dhe kamionë
  • Përdorur në makina, RVs dhe furgona
  • Zvogëlon spote verbër rrezikshme
  • Easy vetë-ngjitës mali
  • Adjustable 360 ​​gradë
  • Shitje Blind Spot Mirror Convex Direct
materiali: Blind Spot jonë pasqyrë e mysët Made nga: ABS
Size: 55 x 55mm
Ngjyrë: Zi, Silver
Logo: Çdo Logo ne mund të bëjë atë për ju 
MOQ: 500 Copë
Koha mostër: 3-5 ditë pune Arritja
Certifikimi: Në dispozicion sipas kërkesës 
OEM pranuar: po
Paketimi Details: Varet nga specifikimet tuaja
pagesa: T / T, Western Union, Money Gram, Ruajtje, Paypal
Shipping: UPS / EMS / TNT / DHL / Fedex / nga ajri ose me anije

 Features:

2 copë 360 ° rrotullohen + adjustabe ndikoj, maksimizuar pikëpamje tuaja me kënd të gjerë në makinë. Të gjitha pasqyra konveks Spot janë të pajisura me kllapa të vogël rregullueshme kthyeshëm në rritje për instalim të lehtë.
HD Glass lakuar mashkull fytyra frameless ultrathin dizajn të pakta, të pajisur me 3M ngjitës për presion të ndjeshme instalimit kasetë.
IP65 i papërshkueshëm nga uji, ndryshk rezistent dhe xhami nuk do të imponoj. I përshtatshëm për përdorim të brendshëm apo të jashtëm.
Formë fleksibël konveks e pasqyrë të verbër spot ju ndihmon për të parashikuar një mjedis tjetër, kur kalon ose ndryshimin korsi.
Instaluar dhe test brenda sekonda, All universale automjete makinë arsyeshme accessory, duhet të ketë për çdo kamion, makinë, SUV, RVs dhe furgona. 
Pls SHËNIM: Ky artikull nuk përshtaten për motor. 
Materiali: Syzet
Diametri: 5cm 

Paketa përfshin:
2 x makinë spot verbër pasqyrë