License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial

5 inç Heavy-Duty Fan për Car, Tabela Fan

ascz
  • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
  • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
  • Port: Ningbo
  • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western Union

CF123

Përshkrim

5 inç mini tifoz car (diametri roje: 140mm).

5 inç teh plastike (diametër: 110mm).

28cm tub i gjatë fleksibël me puro-lehta plug.

tub fleksibël mund të rrotullohet.

Me në / off switch.

Operohet nga 12V DC.

Powers nga çdo standard të automjeteve 12 prizë volt

Luhatet 90 gradë për të ftohur e tërë automjeti
Përfshin pirg dhe vida për bashkëngjitje të lehtë në qoftë tastierë apo dash
mund të hiqet dhe instaluar të shpejtë dhe të lehtë të
ndërtuar me materiale të qëndrueshme, me cilësi të lartë