License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial

12V Portable Car fshesë me korrent


 

 

specifikimet

 Emri i produktit 12V Portable Car fshesë me korrent
 pesha produkt 500.00g
 origjina e produktit Ningbo, China
 Fusha e përdorimit të përdorimi i automjeteve
 Gjatësia Line 160cm
 zhurmë 0-70db
 skenarët e përdorimit Thatë dhe i lagësht përdorim të dyfishtë
 lloj Hand-mbajtur
 pushtet 60W
 tension DC12V
 funksione të tjera aspirator ujë
 ngjyrë White / Blue

 

 

Features:

Fuqishme thithje
kompakt dhe i lehtë
përdoret direkt nga socket makina të lehta
të plotë me shtojcë të përshtatshëm dhe filter lahet
Kontrolluar nga ON kaloni / OFF, lehtë për t'u përdorur.
Nëse ju vetë një plug çakmak, padi për shtëpi, zyra, të udhëtimit dhe të gjitha automjetet

 

Përshkrim:

ventilator të fuqishme dhe të qëndrueshme për familjen dhe vendin e punës përdorim kërkon fuqinë maksimale portativ ajrit. Madhe për qarkullimin e ajrit, tharje qilim dhe sipërfaqeve të tjera me lagështi! Wet / Dry Car Vac mbledh 5.5 fl oz e mjet liquid.Upholstery dhe furçë pluhur janë të përsosur për largimin e përkëdhelur flokët, garzë dhe papastërtitë nga mjet e makines interior.Crevice arrin në mes seats.Lightweight makinë dhe bagless për convenience.Great për të shpejtë pastrimi i derdhjet në makinën tuaj, kamion ose SUV.

 

  • ★ thithje të fuqishme dhe zhurmë të ulët: The vakum makinë ka CE, RoHS Certification. 12volt, 120W, 4000PA thithje. zhurmë të ulët 75db. në mënyrë efektive mund të pastër pluhurin brenda në makinë.
  • ★ multifunksionale: The vakum makinë mbështet thatë dhe aplikimin lagur. 3 pajisje (Gjata Mouth, brushave, tub butë gjatë), mundëson për të pastruar trungu dhe mund të pastër çdo cep në makinën tuaj. Çdo makinë duhet të ketë një të tillë!
  • ★ detyrë e rëndë desgin: me performancë të lartë makinë vakum është projektuar me ju në mendje. Vakum është e lehtë për të mbajtur, përdorimin, dhe të pastër. Kutia dirt hapet me shtytje e një butoni dhe boshatis në sekonda. përfshirë filtra të ajrit Hepa janë të lahet dhe të lehtë për të instaluar.
  • ★ përshtatshëm për t'u përdorur: 4.5M (16.4 FT) kabllo të energjisë ndihmon për të pastruar çdo zonë të vështirë për t'u arritur. Lehtë për të vepruar: Vetëm të kthehet on / off. Futur plug çakmak në çdo cigare DC 12-volt bazat lehta (makina dhe anije) Kjo është mundësuar me cigare tuaj të lehta të makinave.
  • ★ NJOFTIM I RËNDËSISHËM: Ju lutemi të marrë një pushim prej 3 minuta çdo herë, pas 15 minuta vazhdimisht duke punuar, Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos hezitoni të na dërgoni me email, ne do t'ju japë një përgjigje brenda 24 orëve.

 

Sistemi Pro-ciklon pluhur -The është larg nga filtri.
Dizajni bagless ka avantazhet e pastrimit.
kontrollit të dyfishtë të zhurmës.
Pajisja me mjete të ndryshme të pastra për të përmbushur nevojat e ndryshme të pastrimit.
Shimono fshesë me korrent, edhe pse forca, por të fortë thithje.
Shimono fshesë me korrent është e lehtë për t'u përdorur, të pastër dhe ruajtjen.
Pro ciklon me patentë ndërkombëtare.
Çdo ngjyrë mund të zgjidhen lirisht për ju.
Ne do të mbajë në internet çdo ditë pune.
Ne do të përgjigjeni email-it tuaj dhe faks brenda 24 orëve.
Ju mund të na telefononi në çdo kohë në qoftë se ju keni ndonjë pyetje mbi produktet tona

 

图片 3图片 4图片 5