License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial

Vlera e lartë makinë me porosi me shkëlqim plastike shënjat emblemat auto dhe makina markave gjemb


emër Vlera e lartë makinë me porosi me shkëlqim plastike shënjat emblemat auto dhe makina markave gjemb
material ABS
OEM / ODM në dispozicion
Ngjyrë argjend
epoxy PO
plating Ari, argjendi, bakri, si kërkesën tuaj
Size / Trashësia customized
Logo Vulosur (smalt / Shtypur / gdhendur / embossed / Laser / etj.)
prapa Sand prish (dizajni Double / et.)
Attachment Flutura friksion (friksion plastike / pin sigurisë / Tie tack / magnet / etj.)
moq 1000pcs

3D Logo plastike Car / Custom 3D Car Emblem /

(1)    ABS Chrome Car Badge

(2) emblema e makinave Chrome

(3) Ngjyra kurrë nuk bie

(4) ngjitëse 3M

(5) viteve të fundit në mot (5 ~ 10years)

(6) design Customized dispozicion

(7) paketë Standard eksportit. Paketa Customized është në dispozicion

(8) urdhërave të vogla janë  welcome.