License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial

Lajme

5 inç car ventilatorit

CF121 Description 5 inch mini car fan(guard diameter: 140mm).   5 inch plastic blade( diameter: 110mm).   28cm long flexible tube with cigar-lighter plug.   Flexible tube can be swiveled.   With on/off switch.   Operat by 12V DC.    

kaloni 3pins Rock

  Items Standard Rated working voltage&current 16A250V/125V , 10A250V Contact resistance less than or equal to 20mΩ Insulation resistance greater than or equal to 100mΩ Flammability rating UL94V0 Operating temperature range -40°C to 125°C Lifetime 10000 Cycles Environmen...

antenë dekoratë auto

mate fshirëse

Item NO A001 Color Blue,Silver Material Pp Ctn quantity 100pcs Car Make Universal MOQ 100pcs              

12V DC portativ dush makinë

dush Portable është absolutisht e nevojshme gjatë një udhëtimi me makinë apo gjatë udhëtimeve të gjata me kamion, anije dhe automjete të tjera, duke pasur atë ju rrallë do të ëndërrojnë për qytetërimin dhe do të më pak të vuajnë nga rruga e gjatë qortime të rrepta pompë elektrike e dush portativ është e lidhur deri në vehicle- Borne (12v) .u ...

6 Inch Deluxe 12V Heavy Duty Metal 2-Speed ​​Car Fan, rritet në dash

                                  CF101 Description •6” duluxe metal fan(chromeplated or spray plastic) Full safety metal guard,with high quality (diameter,180mm) 6”metal fan blade( dia.163mm) Swivel base-tilt a...

Triangle dhe dy panele reflektor, kamion trekëndësh reflektor, reflektor RED

                    Kamion reflektor Size: △ Triangle /BASE(L)159.5; (H) 140.5 distance midis dy vrima: 60 / trashësie: 7 lentes ngjyrë: kuq, lartësia reflektor: 130mm / strehim të lartësisë: 140mm  

dekoratë çati për antenë makinë