License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial

Pump Air Compressor Portable 12V 60W Car Wet & Dry fshesë me korrent Gomave Inflator

622
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western Union

VC420

Pump Air Compressor Portable 12V 60W Car Wet & Dry fshesë me korrent Gomave Inflator

2 në 1 Pump Air Compressor Portable 12V 60W lagësht dhe të thatë fshesë me korrent 

PAKETA:

 • 1 X makines Fshesë
 • 1 X gjata grykë
 • 1 X Gomë Inflator
 • 3 X Gomë Inflator gjilpërave përshtatësi
 • 1 x ngarkues Car Plug

TIPARET:

 • amfib pastër lagësht dhe të thatë vakum makinë.
 • pamjen delikate, pesha të lehta dhe të lëvizshëm.
 • Kontrolluar nga switch on / off, lehtë për t'u përdorur.
 • E pajisur me një prizë automotive pushtet, punon me lidh atë në 12V cigare të lehta fole.
 • E ndërtuar në presionin e gomave matës, ju tani mund të fryj dhe kontrolloni presionin e gomave në shtëpi.
 • Me 2M çon energjisë gjatë, i përshtatshëm për ju për të pastruar çdo cep në makinë.
 • filterability të mirë dhe për të parandaluar ndotjen e mesme.
 • Perfect për shtëpi, zyra, shkolla, udhëtimi dhe të gjitha automjetet.

SPECIFIKIMET:

 • Materiali: ABS
 • Ngjyra: e verdhë
 • Fuqia: 90W
 • Voltage: 12V DC
 • shpejtësi vlerësuar: 2000 (r / min)

Size: 34X17.5CM

 

aasd
3sf
qeqwe
ST3
12as
124s

Aa2

AA1