Pump Air Compressor Portable 12V 60W Car Wet & Dry fshesë me korrent Gomave Inflator

Përshkrim i shkurtër:

VC420 Pump Air Compressor Portable 12V 60W Car Wet & Dry fshesë me korrent Gomave Inflator 2 në 1 Pump Air Compressor Portable 12V 60W lagësht dhe të thatë fshesë me korrent PAKETA: 1 X Car Vacuum Cleaner 1 X grykë të gjatë 1 X Gomave Inflator 3 X Tire Inflator Needle Adapter 1 x Car ngarkues Plug TIPARET: amfib pastër lagësht dhe të thatë vakum makinë. pamjen delikate, pesha të lehta dhe të lëvizshëm. Kontrolluar nga switch on / off, lehtë për t'u përdorur. E pajisur me një prizë automotive pushtet, punon duke e lidhur atë për të th ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  VC420

  Pump Air Compressor Portable 12V 60W Car Wet & Dry fshesë me korrent Gomave Inflator

  2 në 1 Pump Air Compressor Portable 12V 60W lagësht dhe të thatë fshesë me korrent 

  PAKETA:

  • 1 X makines Fshesë
  • 1 X gjata grykë
  • 1 X Gomë Inflator
  • 3 X Gomë Inflator gjilpërave përshtatësi
  • 1 x ngarkues Car Plug

  TIPARET:

  • amfib pastër lagësht dhe të thatë vakum makinë.
  • pamjen delikate, pesha të lehta dhe të lëvizshëm.
  • Kontrolluar nga ON kaloni / OFF, lehtë për t'u përdorur.
  • E pajisur me një prizë automotive pushtet, punon me lidh atë në 12V cigare të lehta fole.
  • E ndërtuar në presionin e gomave matës, ju tani mund të fryj dhe kontrolloni presionin e gomave në shtëpi.
  • Me 2M çon energjisë gjatë, i përshtatshëm për ju për të pastruar çdo cep në makinë.
  • filterability të mirë dhe për të parandaluar ndotjen e mesme.
  • Perfect për shtëpi, zyra, shkolla, udhëtimi dhe të gjitha automjetet.

  SPECIFIKIMET:

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: e verdhë
  • Fuqia: 90W
  • Voltage: 12V DC
  • shpejtësi vlerësuar: 2000 (r / min)

  Size: 34X17.5CM

   

  aasd
  3sf
  qeqwe
  ST3
  12as
  124s

  Aa2

  AA1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products