Siguria reflektor dritë BD051

Përshkrim i shkurtër:

Specifications Safety Reflector light 3 different light setting Product size:dia 2″x1/4″ Imprint area:Dia1″  Safety Reflector light Description: Plastic  Reflector light Fashion and popular design, accept OEM design Eco-friendly: YES Function: keychain with LED light and caution light For good quality Product size:dia 2″x1/4″ Imprint area:Dia1″ package:250pcs/ctns MOQ:3000pcs Delivery time:25 days after confirmed Certification:ROHS&CE Logo imprint avai...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT / LC / Western union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet

  dritë Siguria reflektor

  3 vendosjen e ndryshme të lehta

  Madhësia produkt: dia 2 "x1 / 4"

  Zona Imprint: DIA1 "

   dritë Siguria reflektor

  Përshkrim:

  të lehta plastike reflektor

  Moda dhe dizajn të njohura, të pranojë dizajn OEM

  Eko-miqësore: YES

  Funksioni: keychain me dritë LED dhe të lehta kujdes

  Për cilësi të mirë

  Madhësia produkt: dia 2 "x1 / 4"

  Zona Imprint: DIA1 "

  Paketa: 250pcs / ctns

  Moq: 3000pcs

  Kohë për dorëzim: 25 ditë pas konfirmuar

  Certifikimi: CE RoHS &

  Logo ngulit në dispozicion, ideale për dhurata promovimin

  mënyra e pagesës: depozitave 30% dhe bilanci pas kopje fax B / L

  3 vendosjen e ndryshme të lehta

  përfshijnë goditje

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products