License Plate Frame, Anderson Connector, Auto Emblem - Abd Industrial

Siguria reflektor dritë BD051


specifikimet

dritë Siguria reflektor

3 vendosjen e ndryshme të lehta

Madhësia produkt: dia 2 "x1 / 4"

Zona Imprint: DIA1 "

 dritë Siguria reflektor

Përshkrim:

të lehta plastike reflektor

Moda dhe dizajn të njohura, të pranojë dizajn OEM

Eko-miqësore: YES

Funksioni: keychain me dritë LED dhe të lehta kujdes

Për cilësi të mirë

Madhësia produkt: dia 2 "x1 / 4"

Zona Imprint: DIA1 "

Paketa: 250pcs / ctns

Moq: 3000pcs

Kohë për dorëzim: 25 ditë pas konfirmuar

Certifikimi: CE RoHS &

Logo ngulit në dispozicion, ideale për dhurata promovimin

mënyra e pagesës: depozitave 30% dhe bilanci pas kopje fax B / L

3 vendosjen e ndryshme të lehta

përfshijnë goditje